XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2020 r.

XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2020 r.

 1. Dziś, w I niedzielę miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Św.
 2. We wtorek, 8 września, przeżywamy Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze Św. będą sprawowane o godzinie 7.30 i 18.00 z błogosławieństwem ziarna siewnego.
 3. W miesiącu wrześniu Msza Św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach zostanie odprawiona 8 września o godz. 7.30.
 4. Dożynki w naszej parafii odbędą się w przyszłą niedzielę, 13 września. Bardzo proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie wieńców, koszy dożynkowych, które będą wyrazem naszej wdzięczności Panu Bogu za dar codziennego chleba. Starostą dożynek w tym roku będą mieszkańcy Bąkówki. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 do posprzątania terenu wokół kościoła.
 5. Żywą Różę zapraszamy za tydzień na godz. 15.00.
 6. W najbliższą sobotę zapraszamy na rozpoczęcie zajęć w naszym Oratorium na godz. 15.00. Rozpoczniemy koronką do Bożego Miłosierdzia i wspólnym ogniskiem. Zapraszamy ministrantów, schole, wszystkie grupy parafialne i oratoryjne.
  Zapraszamy na zajęcia do naszego Oratorium:w poniedziałki zdrowy kręgosłup –godz. 19.00,we wtorek zumba dla dzieci– godz. 18.00, zajęcia kreatywne– godz. 19.00, zumba dla dorosłych –godz. 19.00, w czwartki hip-hop – godz. 19.00.W najbliższym czasie planujemy również naukę języka włoskiego i portugalskiego.
 7. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”. Za tydzień ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na cele inwestycyjne i spłatę zadłużenia za remont naszego kościoła.
 8. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”.
 9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.
 11. Przypominamy o zasłaniu ust i nosa w kościele oraz godnym przyjmowaniu Komunii Świętej na rękę.
 12. Zapowiedzi: Karol Gnatowski, kawaler z parafii św. Anny w Piasecznie, i Dominika Jałocha, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II. Dominik Cochol, z parafii Św. Ducha w Werdunie, i Karolina Kowalczyk, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.