XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

Z okazji imienin pragniemy złożyć serdeczne życzenia ks. Jakubowi, życząc obfitości łask Bożych w posłudze kapłańskiej oraz opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, dziękując jednocześnie za wieloletnią posługę w naszej parafii. Dziś z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców, odbędzie się poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. W Kościele w Polsce obchodzimy dziś dzień solidarności z poszkodowanymi … Czytaj dalejXVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

XVI Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r.

W sobotę, 24 lipca, na wieczornej Mszy Św. oddamy hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych. Za tydzień z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców, odbędzie się poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. Będzie też okazja do złożenia życzeń imieninowych ks. Jakubowi. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o zgłaszanie się na wyjazd formacyjny do Czerwińska nad Wisłą … Czytaj dalejXVI Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła – 11 lipca 2021 r.

Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o zgłaszanie się na wyjazd formacyjny do Czerwińska nad Wisłą na CAMPO BOSCO w dniach 19–22 sierpnia. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła – 11 lipca 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła – 4 lipca 2021 r.

Dziś I niedziela miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej. W I wtorek miesiąca, 6 lipca, Msza Św. za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar składanych do skarbony przy figurze św. Michała Archanioła. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o zgłaszanie się na wyjazd formacyjny do Czerwińska nad Wisłą na CAMPO … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła – 4 lipca 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 r.

We wtorek, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła .Tego dnia będzie okazja do złożenia życzeń ks. Pawłowi z okazji imienin. W środę, ostatni dzień miesiąca, wspominamy naszego założyciela, św. Jana Bosko. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy salezjanów współpracowników na wspólny różaniec. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 r.

Turniej CUP 2021 w Łodzi

W dniach 18-20 czerwca w Łodzi odbył się Turniej „CUP 2021” dla Ministrantów i LSO z placówek salezjańskich Inspektorii warszawskiej. Turniej odbył się w Łodzi przy Ul. Wodnej 36. Z Parafii w Głoskowie wzięła udział drużyna piłkarska „Siedmiu Wspaniałych” (tzn. sześciu zawodników: Maciej, Mateusz, Hubert, Mateusz, Ignacy, Franciszek oraz Ks. Paweł – opiekun LSO). Organizatorem … Czytaj dalejTurniej CUP 2021 w Łodzi

Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

W czwartek, 24 czerwca, przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, tego dnia oddamy także hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych. W piątek, 25 czerwca, zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę Świętą o godz. 18.00 na zakończenie roku szkolnego. Po Mszy Św. zapraszamy na ognisko. Od dzisiejszej niedzieli została odwołana dyspensa od udziału … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

Przyrzeczenia mężczyzn św.Józefa

13.06.21 na Mszy Świętej o godz. 10.30 grupa 7-miu mężczyzn św. Józefa złożyła roczne przyrzeczenia. Przed Bogiem i ludźmi zobowiązaliśmy się wypełniać naukę Kościoła Katolickiego dotyczącą rodziny. Naukę szczególnie leżącą na sercu św. Janowi Pawłowi II. Wierzymy , że dane nam będzie wytrwać w postanowieniach i ponowić je za rok. Z Panem Bogiem.

XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

Dziś II niedziela miesiąca, zapraszamy Żywą Różę na spotkanie na godz. 15.00. Od przyszłej niedzieli zostaje cofnięta dyspensa od udziału w niedzielnej świątecznej Mszy Świętej. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej … Czytaj dalejXI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa. Głosków, Salezjanie; sobota, dnia: 5.06.2021 r.. Uczestnicy to grupa Ministrantów z Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Liczba uczestników to 7 osób (Pan Marek; rodzic – opiekun, Maciej, Mateusz, Grzegorz, Tymoteusz, Jan, Ks. Paweł) Trasa liczyła ok. 40 km: Głosków – Henryków Urocze – Leśna Polana – Kawęczyn – Koryta – Jaroszowa Wola – … Czytaj dalejWycieczka rowerowa