Remont Kościoła

Drodzy,

Pragniemy podzielić się z Wami informacjami na temat kolejnych prac wykonanych w ramach trwającego remontu naszej świątyni.
To co widzicie na zewnątrz – na całym dachu Kościoła została położona nowa blachodachówka oraz zamontowane okna dachowe, została też poprowadzona instalacja do ogrzewania z pomp ciepła – od przygotowanych wcześniej odwiertów do budynku Kościoła.
To czego nie widać – trwają ostatnie prace przy posadzce w Kościele, oraz przy instalacji ogrzewania w budynku.
Jeśli nic nie stanie nam na przeszkodzie, to najbliższa niedziela będzie ostatnią kiedy odprawimy Msze Święte w warunkach “polowych”, chcielibyśmy od 1 października wrócić do odprawiania Eucharystii w świątyni.

Serdecznie dziękujemy za każdą formę pomocy i polecamy się jednocześnie Waszej pamięci modlitewnej i wsparciu finansowemu.

Jak zawsze zamieszczamy nieco zdjęć z prac remontowych: Remont Kościoła 6

*********************************

Drodzy,

Z przyjemnością informujemy, że prace remontowe powoli posuwają się do przodu. Dobiega końca układanie posadzki w kościele, trwają prace przy elewacji zewnętrznej budynku, rozpoczęto układanie nowej blachy na dachu. Wykonane też zostały odwierty do pomp ciepła.

Przed nami wciąż jeszcze sporo pracy i inwestycji, ale wierzymy że z Bożą pomocą i Waszym wsparciem modlitewnym i finansowym wszystko uda się bezpiecznie sfinalizować.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Remont Kościoła 5

********************************

Moi drodzy .
Dzięki Opatrzności Bożej i Opiece Matki Bożej Wspomożenia Wiernych prace remontowe postępują zgodnie z harmonogramem. W tym tygodniu rozpoczęto układanie posadzki w Kościele i kładzenie blachy na dachu. Zaczęły się również prace przy odwiertach do pomp ciepła. W związku z tym będą utrudnienia z parkowaniem aut gdyż odwierty będą odbywać się między innymi na parkingu. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Tutaj znajdziecie zdjęcia z kolejnego etapu prac: Remont Kościoła 4

******************************

Drodzy,Prace w naszym Kościele wciąż trwają.

W ostatnich dniach zostały wymienione drzwi i okna, przygotowano instalację do ogrzewania podłogowego, za moment rozpocznie się układanie posadzki. Trwają także prace nad wymianą pokrycia dachu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prac.Remont Kościoła 3

Polecamy to dzieło Waszej pamięci modlitewnej.
Dziękujemy serdecznie za wszelką pomoc – zarówno organizacyjną jak i finansową.
Osoby które chciałyby przekazać wpłaty na trwający remont zapraszamy do wpłat indywidualnych lub przelewem na nasze konto bankowe: 05 1090 2590 0000 0001 2409 2201

Przypominamy jednocześnie, że darowizny na cele kultu religijnego można odliczyć od dochodu (maksymalnie 6% w skali roku), przy rocznym rozliczeniu PIT.

**************************

Drodzy,

Jak wiecie w naszym kościele trwają prace remontowe związane z termomodernizacją świątyni i remontem dachu.
Chcielibyśmy przybliżyć Wam nieco kolejne etapy prac które są wykonywane, gdyż może nie wszystkie są widoczne na zewnątrz.

Poniżej znajdziecie zdjęcia: Remont Kościoła 2

Dziękujemy za każdą formę wsparcia którą od Was otrzymujemy: zarówno osobiste zaangażowanie np. w przenoszenie wyposażenia kościoła jak i wsparcie finansowe bez którego nie bylibyśmy w stanie przeprowadzić tak dużej inwestycji.
Przede wszystkim jednak dziękujemy za Waszą nieustanną modlitwę którą nas otaczacie.

Wierzymy głęboko, że z pomocą Opatrzności Bożej i Maryi Wspomożycielki Wiernych uda nam się szczęśliwie doprowadzić to przedsięwzięcie do końca i już niebawem wszyscy będziemy cieszyć się wyremontowaną świątynią.

Osoby które chciałyby wspomóc tę inwestycję finansowo zapraszamy do wpłat indywidualnych jak również wpłat przelewem na konto:
Bank Zachodni WBK S.A
05 1090 2590 0000 0001 2409 2201
Przypominamy jednocześnie, że wpłaty na cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy opodatkowania przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym.

****************************

Zaproszenie do złożenia oferty na opracowanie Projektu termomodernizacji Kościoła Parafialnego w Głoskowie przy ul. Millenium 13 dla projektu pn.: „Termomodernizacja budynku Towarzystwa Salezjańskiego Dom Zakonny w miejscowości Głosków na terenie Gminy Piaseczno” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Zakończenie  realizacji  przedmiotu  Umowy do dnia 23 stycznia 2017 r.

Podpisaną ofertę należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres gloskow@salezjanie.pl lub złożyć w oryginale w zamkniętej kopercie w siedzibie Zamawiającego, w Głoskowie, ul. Millenium 13, 05-503 Głosków.

Termin składania ofert upływa dnia 7.11.2016 roku. o godz. 16.00.

Szczegóły zapytania ofertowego zawarte są w załączniku do niniejszego zapytania.Zapytanie Ofertowe dokumentacja