Nowenna do św. Jana Bosko.

Nowenna dzień 1 – 22 stycznia Święty Janie Bosko, przez miłość, jaką pałałeś ku Jezusowi w Najświętszym Sakramencie i przez gorliwość, z jaką szerzyłeś kult Niemu, wyrażający się w uczestnictwie we Mszy świętej, częstej Komunii świętej i nawiedzeniach kościoła, spraw abyśmy owiani tym samym duchem, praktykowali te czcigodne nabożeństwa, kończąc każdy nasz dzień z Jezusem … Czytaj dalejNowenna do św. Jana Bosko.

Spotkanie opłatkowe

W dniu szóstego stycznia w naszym Oratorium im.Piątki Poznańskiej odbyło się spotkanie opłatkowe dla grup działajacych przy naszej parafii i wszystkich sympatyków dzieła Salezjańskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność. i życzymy wszelkich łask od Bożej Dzieciny.

Dzień Jedności Rodziny Salezjańskiej

Dzień Jedności Rodziny Salezjańskiej skupia się na wspólnym świętowaniu imienin ks. inspektora Tadeusza Jareckiego. Inspektor jest symbolem ojca, przewodzącego, troszczącego się o Rodzinę Salezjańską. „Jest naśladowcą i niejako znakiem obecności ks. Bosko” – podkreślił ks. Piotr Sosnowski. Uroczystości odbyły się w Ostródzie, przygotowane zostały przez lokalne wspólnoty salezjańskie. Podczas tegorocznego Dnia Jedności świętowano imieniny ks. … Czytaj dalejDzień Jedności Rodziny Salezjańskiej

Tatry-MŚJ

W dniach 06-09.10 odbył się wyjazd formacyjno-kondycyjny MŚJ. Tak jak w zeszłym roku , wyjechaliśmy w Tatry. Przez trud wspinaczki i zmaganie ze zmęczeniem otwieraliśmy się na modlitwę i słowo naszego kapelana, ks. Pawła. Dziękujemy mu za towarzyszenie nam i wierzymy , że słowo , które do nas wygłosił zaowocuje w życiu codziennym. Jeśli Pan Bóg … Czytaj dalejTatry-MŚJ

ZAPRASZAMY NA KURS ALPHA !!!

W niedzielę, 9 października odbyło się pierwsze “0” spotkanie w ramach kursu alpha. Od poniedziałku 17 października rozpocznie się zasadniczy cykl spotkań (przez kolejnych 10 poniedziałków). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie, który pomoże nam w odpowiedzi na ważne pytania życiowe i pytania o wiarę w ciekawej formule, w przyjaznej atmosferze, przy dobrej kolacji. … Czytaj dalejZAPRASZAMY NA KURS ALPHA !!!