XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2020 r.

XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2020 r.

 1. W poniedziałek, 31 sierpnia, wspominamy naszego założyciela, św. Jana Bosko. Zapraszamy na spotkanie Salezjanów Współpracowników po Mszy Św. wieczornej.
 2. We wtorek 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach za poległych w obronie naszej Ojczyzny. W I wtorek miesiąca modlimy się również za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar składanych do skarbony przy figurze św. Michała Archanioła.
 3. 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta na rozpoczęcie roku o godzinie 7.30. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, personel szkolny i rodziców.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy w intencji nowych powołań. Na godz. 20.00 zapraszamy mężczyzn na adorację Najświętszego Sakramentu.W piątek i sobotę nabożeństwo od godz. 17.00, okazja do spowiedzi. Do chorych udamy się w piątek od godz. 8.30.
 5. Za tydzień, w I niedzielę miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. wieczornej.
 6. Dożynki w naszej parafii odbędą się w niedzielę 13 września. Bardzo proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie wieńców dożynkowych, które będą wyrazem naszej wdzięczności Panu Bogu za dar codziennego chleba. Starostą dożynek w tym roku będą mieszkańcy Bąkówki.
 7. Po wakacjach zapraszamy na zajęcia do naszego Oratorium, na spotkania grup parafialnych i próby scholi.
 8. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”. Bóg zapłać!
 9. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”.
 10. Dziś ofiary zbierane do puszki przeznaczone będą na pomoc cierpiącym mieszkańcom Bejrutu.
 11. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.
 13. Przypominamy o zasłaniu ust i nosa w kościele, oraz godnym przyjmowaniu Komunii Świętej na rękę.
 14. Zapowiedzi: Karol Gnatowski, kawaler z parafii św. Anny w Piasecznie, i Dominika Jałocha, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.