XV Niedziela Zwykła – 15 lipca 2018 r.

1. W przyszłą niedzielę, 22 lipca z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców, odbędzie się poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. 2. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 – będzie okazja do złożenia życzeń imieninowych ks. Jakubowi. 3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły w ostatnim czasie ofiarę na remont naszej świątyni. … Czytaj dalejXV Niedziela Zwykła – 15 lipca 2018 r.

XIV Niedziela Zwykła – 8 lipca 2018 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły w ostatnim czasie ofiarę na remont naszej świątyni. Bóg zapłać za wszystkie ofiary! 2. Przypominam, że wspieramy jedną rodzinę syryjską w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”. Minasrabia mieszka w Aleppo z żoną Berjouhi Manpourian. Bóg zapłać za wszystkie ofiary! 3. Za tydzień ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone … Czytaj dalejXIV Niedziela Zwykła – 8 lipca 2018 r.

XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r.

1. Zapraszamy w czwartek 21 czerwca – wszystkie dzieci, młodzież rodziców, nauczycieli i personel szkolny na uroczystą Mszę Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego na godz. 18.00. 2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły w ostatnim czasie ofiarę na remont kościoła czy to osobiście czy przelewem na nasze konto bankowe. Dziś ofiary zbierane do … Czytaj dalejXI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r.

X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 przeżywamy uroczystość rocznicy I Komunii Św. 2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły w ostatnim czasie ofiarę na remont kościoła czy to osobiście czy przelewem na nasze konto bankowe. Za tydzień ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać za wszystkie ofiary! 3. … Czytaj dalejX Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

IX Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r.

1. Przeżywamy dziś XI Święto Dziękczynienia. Z tej okazji będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej. Jest to także pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. 2. Dziś swoje imieniny obchodzi nasz brat zakonny Pan Leszek Raciszewski. Składamy najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki … Czytaj dalejIX Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r.

Odpust Parafialny – 27 maja 2018 r.

1. Dziś w naszej wspólnocie przeżywamy Odpust Parafialny z racji Uroczystości Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Po Mszy św. o godz. 12.00 bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na Festyn Rodzinny. Dziękuję ks. Inspektorowi Andrzejowi Wujkowi za wygłoszone Słowo Boże. Dziękuję ks. Kazimierzowi Dąbrowskiemu wraz z chórem z Lutomierska za uświetnienie naszej uroczystości. Dziękuję za przybycie kapłanom z … Czytaj dalejOdpust Parafialny – 27 maja 2018 r.

Zesłanie Ducha Świętego – 20 maja 2018 r.

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny i tym samym czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Z racji Uroczystości można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”. Jutro przeżywać będziemy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. 2. Dziś w naszej parafii, na Mszy św. o godz. … Czytaj dalejZesłanie Ducha Świętego – 20 maja 2018 r.

Wniebowstąpienie Pańskie – 13 maja 2018 r.

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny i tym samym czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę po wieczornej Mszy św., na nasz „Głoskowski Wieczernik” w oczekiwaniu na Zesłanie Ducha Świętego. 2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii … Czytaj dalejWniebowstąpienie Pańskie – 13 maja 2018 r.

VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, zakończona Apelem i salezjańskim słówkiem na dobranoc. Serdecznie zapraszamy! 2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha świętego. 3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. 4. Nasze Oratorium organizuje … Czytaj dalejVI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.