Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11 kwietnia 2021 r.

Poprzez św. Siostrę Faustynę Kowalską Chrystus przypomina współczesnemu człowiekowi, że największym przymiotem Boga jest Jego Miłosierdzie, i pragnie, aby Święto Bożego Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. Kto w tym dniu przystąpi do spowiedzi i komunii świętej, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. Z tej racji zapraszamy … Czytaj dalejNiedziela Miłosierdzia Bożego – 11 kwietnia 2021 r.

Niedziela Zmartwychwstania – 4 kwietnia 2021 r.

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam, Drodzy Parafianie i Sympatycy parafii, serdeczne życzenia – odkrywania Wielkiej Bożej Miłości, która nasze słabości przerodzi w siłę, a nasze ludzkie lęki w nadzieję. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia Wasze serca i Wasze rodziny Bożym Pokojem! Wyrażamy serdeczne podziękowania i wdzięczność tym wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia … Czytaj dalejNiedziela Zmartwychwstania – 4 kwietnia 2021 r.

Niedziela Palmowa – 28 marca 2021 r.

Dziś Kościół obchodzi pamiątkę wjazdu Chrystusa do Jerozolimy dla dokonania swego Paschalnego Misterium. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Dziś ostatnia niedziela miesiąca zapraszamy mężczyzn na wspólny różaniec na godz. 19.00. Do chorych z Komunią Świętą udamy się w Wielką Środę od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych. Liturgia Wielkiego Czwartku i Wielkiego Piątku rozpocznie się … Czytaj dalejNiedziela Palmowa – 28 marca 2021 r.

V Niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 r.

Dziś rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy, 24 marca. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach także dzieci i młodzież. Poprowadzi je ks. Ryszard Woźniak, dyrektor szkół salezjańskich w Mińsku Mazowieckim. (rozkład) W najbliższy piątek odbędzie się jedna Droga Krzyżowa na zewnątrz, o godz.18.30. Serdecznie zapraszamy! W najbliższy czwartek obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania … Czytaj dalejV Niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2021 r.

Dziś II niedziela miesiąca, zapraszamy na godz. 15.00 Żywą Różę. Zapraszamy na „Rekolekcje Ewangelizacyjne”. Spotkania odbywają się w niedzielę o godz. 19.00 w naszym Oratorium. W piątek 19 marca przeżywać będziemy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Tego dnia rozpoczynamy tydzień modlitw o ochronę życia, który potrwa do 25 marca. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą … Czytaj dalejIV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2021 r.

III Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021 r.

Dziś I niedziela miesiąca, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy na „Rekolekcje Ewangelizacyjne”. Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 19.00 w naszym Oratorium. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 21 do 24 marca. Poprowadzi je ks. Ryszard Woźniak, dyrektor szkół salezjańskich w Mińsku Mazowieckim. W … Czytaj dalejIII Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

Dziś niedziela misyjna, przeżywana jako dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Ofiary do puszek przeznaczone są na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes. Zapraszamy na „Rekolekcje Ewangelizacyjne”. Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 19.00. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy mężczyzn na modlitwę różańcową po wieczornej Mszy Świętej przy figurze św. … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Rozkład nabożeństw w naszym kościele: DROGA KRZYŻOWA – w piątki o 17.30 dla dzieci i dorosłych, o 20.00 dla młodzieży i osób pracujących. GORZKIE ŻALE – w niedzielę po sumie. Również … Czytaj dalejI Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Zwykła – 14 lutego 2021 r.

Dziś II niedziela miesiąca, zapraszamy Żywą Różę na godz. 15.00. Od dziś obchodzimy 54 tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Zachęcamy do modlitwy w intencji trzeźwości naszego narodu oraz do daru abstynencji w Wielkim Poście. Środą Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły, tzn. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, który obowiązuje od 14 … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Zwykła – 14 lutego 2021 r.

V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

Dziś I niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej. W czwartek, 11 lutego, wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, XXIX Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 7.30, 10.30 i 18.00. Na Mszy Św. o godz. 10.30 i 18.00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Za tydzień, w … Czytaj dalejV Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.