Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła –19 września 2021r.

W piątek, 24 września, oddamy hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych. Wraz z Odnową w Duchu Świętym zapraszamy na spotkania modlitewne w każdą środę o godz. 19.00 do naszego Oratorium. Na „zdrowy kręgosłup” zapraszamy w poniedziałki o godz. 19.00. Kurs języka portugalskiego w środę o godz. 19.00. Młodzież pragnąca przystąpić do sakramentu bierzmowania (od klasy VIII) … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła –19 września 2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła –12 września 2021r.

Dziś przeżywamy uroczystość beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Dożynki parafialne to okazja do wyrażenia naszej wdzięczności Panu Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie wieńców, koszy oraz chleba dożynkowego. Podziękowania składam na ręce Gospodarzy tegorocznych dożynek. Dziękuję za … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła –12 września 2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła – 5 września 2021r.

Dziś, w I niedzielę miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Św. W środę, 8 września, przeżywamy Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze Św. będą sprawowane o godzinie 7.30 i 18.00 z błogosławieństwem ziarna siewnego. W miesiącu wrześniu Msza Św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach zostanie odprawiona 9 września o … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła – 5 września 2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021r.

We wtorek, 31 sierpnia, wspominamy naszego założyciela, św. Jana Bosko. Zapraszamy na spotkanie Salezjanów Współpracowników po Mszy Św. wieczornej. W środę przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach za poległych w obronie naszej Ojczyzny. 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta na rozpoczęcie roku o godzinie 7.30. Bardzo serdecznie … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021r.

XXI Niedziela Zwykła – 22 sierpnia 2021 r.

We wtorek, 24 sierpnia, oddamy hołd Maryi Wspomożycielce Wiernych. Jest to także 79 rocznica męczeńskiej śmierci pięciu błogosławionych wychowanków salezjańskich –„PIĄTKI POZNAŃSKIEJ” – którzy są patronami naszego Oratorium. W czwartek, 26 sierpnia, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Św. o godz. 7.30, 10.30 i 18.00. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak … Czytaj dalejXXI Niedziela Zwykła – 22 sierpnia 2021 r.

XX Niedziela Zwykła – 15 sierpnia 2021 r. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy Świętej będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”. Intencje … Czytaj dalejXX Niedziela Zwykła – 15 sierpnia 2021 r. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

XIX Niedziela Zwykła – 8 sierpnia 2021 r.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy Świętej będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o zgłaszanie się na wyjazd formacyjny do Czerwińska nad Wisłą na CAMPO BOSCO w dniach 19–22 sierpnia. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na … Czytaj dalejXIX Niedziela Zwykła – 8 sierpnia 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła – 1 sierpnia 2021 r.

Dziś, 1 sierpnia, obchodzimy 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich poległych i zmarłych powstańcach Warszawy. Dziś I niedziela miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona będzie dla poszkodowanych w wyniku powodzi i nawałnic. W poniedziałek, 2 sierpnia, możemy uzyskać odpust zupełny … Czytaj dalejOgłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła – 1 sierpnia 2021 r.

XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

Z okazji imienin pragniemy złożyć serdeczne życzenia ks. Jakubowi, życząc obfitości łask Bożych w posłudze kapłańskiej oraz opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, dziękując jednocześnie za wieloletnią posługę w naszej parafii. Dziś z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców, odbędzie się poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. W Kościele w Polsce obchodzimy dziś dzień solidarności z poszkodowanymi … Czytaj dalejXVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

XVI Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r.

W sobotę, 24 lipca, na wieczornej Mszy Św. oddamy hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych. Za tydzień z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców, odbędzie się poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. Będzie też okazja do złożenia życzeń imieninowych ks. Jakubowi. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o zgłaszanie się na wyjazd formacyjny do Czerwińska nad Wisłą … Czytaj dalejXVI Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r.