XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

 1. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii Św. Dziękuję ks. Jakubowi, ks. Bartłomiejowi, rodzicom i nauczycielom za przygotowanie dzieci do dzisiejszej uroczystości. Bóg zapłać za posprzątanie i wystrój kościoła, jak również za dar ołtarza. Zapraszamy dzieci w strojach komunijnych na biały tydzień, na godz. 17.30.
 2. W środę, 24 czerwca, przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, tego dnia oddamy także hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych.
 3. W piątek, 26 czerwca, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Świętą o godz. 18.00 na zakończenie roku szkolnego.
 4. Został zniesiony limit osób w kościele, jak również została odwołana dyspensa od niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach Świętych i nabożeństwach.
 5. Trwajmy wytrwale na modlitwie o ustanie epidemii i umocnienie naszej wiary. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową w tej intencji każdego dnia o godz. 20.30.
 6. Za tydzień na Mszy Świętej o godz. 10.30 mężczyźni z grupy Św. Józefa złożą uroczyste przyrzeczenie.
 7. Za tydzień na Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy obchodzić jubileusz 50-lecia kapłaństwa ks. Andrzeja Słowika, salezjanina pochodzącego z naszej parafii.
 8. Zostały zakupione dwa ozonatory do dezynfekcji naszego kościoła. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszki przeznaczone na ten cel.
 9. Bierzmowanie – 27 czerwca o godz. 11.00, próba generalna 25 czerwca o godz. 19.00, spowiedź 26 czerwca o godz. 19.00.
 10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.
 11. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”. Bóg zapłać!