III Niedziela Wielkanocna – 10 kwietnia  2016r

III Niedziela Wielkanocna – 10 kwietnia 2016r

1. W dniach 14-16 kwietnia w Gnieźnie i Poznaniu odbędą się ogólnopolskie uroczystości 1050 rocznicy Chrztu Polski.

2. Z racji odpustu parafialnego 22 maja, odbędzie się przy kościele Festyn Rodzinny. W programie festynu będą występy dzieci, wspólne zabawy, okazja do zjedzenia i wiele atrakcji. Również będzie prowadzona loteria. Stąd nasza gorącą prośba o wsparcie nas rzeczami, które mogłyby stanowić fanty na loterię lub też ktoś zechciałby ufundować jedną z głównych nagród. Jeśli ktoś chciałby się włączyć w organizację festynu – bardzo serdecznie zapraszamy!

3. Za tydzień, 17 kwietnia zapraszamy rodziców dzieci przeżywających w tym roku rocznicę I Komunii św. na spotkanie po Mszy św. o godz. 10.30 w Oratorium.

4. Również za tydzień, 17 kwietnia zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania, na spotkanie po Mszy św. o godz. 12.00, grupa starsza.

5. Dziękuję wszystkim Panom, którzy w dniu wczorajszym pomagali przy pielęgnacji drzew. Bóg zapłać!

6. Związku z utrudnieniami przy wyjeździe ze Mszy św. w niedzielę, proponujemy aby wyjeżdżać bramą przy naszym lesie. Wyjazd wzdłuż lasu. Mam nadzieję, że to rozładuje korek.

7. Zapraszamy chłopców do tworzącej się przy naszej parafii drużyny harcerskiej. Zbiórki w soboty o godz. 11.30.

8. Są na najbliższy tydzień wolne intencje, zachęcamy do ich zamawiania.

9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przed kościołem oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.