XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kancelaria czynna od poniedziałku do czwartku od 8 do 9 i po wieczornej Mszy św.
  2. W miesiącu październiku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Różaniec na godz. 17.30.
  3. Chcielibyśmy również ogłosić KONKURS na najpiękniejszy, własnoręcznie wykonany różaniec. Sugerowane są elementy jesieni. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Różańce przynosimy codziennie do zakrystii po modlitwie różańcowej o godz. 17.30 do końca października. Należy je podpisać. Zostaną one wyeksponowane w kościele. Na początku listopada, specjalnie powołana komisja wybierze zwycięzców. Zapraszamy do udziału i prosimy dorosłych aby motywowali do tego dzieci.
  4. Pierwsza, formacyjna zbiórka dla ministrantów i kandydatów odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19 w kościele.
  5. Nasze oratorium jest czynne codziennie od godz. 16 do godz. 20. Jeśli ktokolwiek ma pomysł i chciałby pomóc w zrobieniu czegoś dobrego dla dzieci i młodzieży to zapraszamy do kontaktu. Zgłosiła się jedna osoba, która chętnie pomoże dzieciom z chemii na poziomie szkoły podstawowej. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.
  6. Spotkanie osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się 15 października. Najpierw spotykamy się na Różańcu o godz. 17. 30 i Mszy św. o godz. 18. Po Eucharystii będzie zbiórka organizacyjna. Zapraszamy zarówno te osoby, które kontynuują kurs jak i te, które rozpoczynają swoje przygotowanie. Obecność OBOWIĄZKOWA.
  7. Serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia,który odbędzie w naszej świątyni 27 października. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18. Po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu, muzyczne uwielbienie, konferencja biblijna i możliwość przystąpienia do modlitwy wstawienniczej.
  8. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci zmarłych. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Za naszych bliskich zmarłych modlić się będziemy przez cały miesiąc listopad na różańcu o 17.30 oraz w niedzielę przed sumą. Raz w miesiącu zostanie odprawiona Msza Św. za zmarłych.
  9. Intencje parafialne są wywieszone w gablocie oraz dostępne na naszej stronie internetowej.
  10. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość okazywaną naszej parafii, zarówno tę duchową jak i materialną. W ostatnim czasie zakupiliśmy do naszej świątyni część nowego wyposażenia, takiego jak dzwonki, gong, bielizna kielichowa i inne. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wspierają rodzinę syryjską z Alepp