XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Od października kancelaria czynna od poniedziałku do czwartku od 8 do 9 i po wieczornej Mszy św. Przypominamy że od października Msza Święta dla dzieci jest odprawiana o godzinie 10:00.
 2. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację po wieczornej Mszy św.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Na godz. 20 zapraszamy mężczyzn na Adorację Najświętszego Sakramentu. W piątek i sobotę nabożeństwo od godz. 17 i okazja do spowiedzi. Do chorych udamy się w piątek od godz. 8.30.
 4. W miesiącu październiku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na różaniec na godzinę 17.30.
 5. W ubiegłym tygodniu wyprowadziły się od nas rodziny z Ukrainy. Po półtorarocznym pobycie udało im się osiągnąć wystarczającą stabilizację potrzebną do tego aby się usamodzielnić. Serdecznie dziękujemy wszystkim za jakiekolwiek wsparcie.
 6. Nasze oratorium będzie czynne od najbliższego wtorku od godz. 16 do godz. 20. Jeśli ktokolwiek ma pomysł i chciałby pomóc w zrobieniu czegoś dobrego dla dzieci i młodzieży to zapraszamy do kontaktu.
 7. Spotkanie osób odpowiedzialnych za przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędzie się nie dzisiaj, ale w najbliższy wtorek po wieczornej Mszy św. w oratorium.
 8. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10 będzie poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
 9. Na terenie za boiskiem ruszyła budowa domu dla osób starszych, potrzebujących opieki.
 10. Serdeczne podziękowania dla Pana Wojciecha Ołdakowskiego za skoszenie trawy na placu budowy oraz dla Pana Henryka Wiewiórskiego, Andrzeja Kucickiego, Waldemara Serafina, Ryszarda Kuleszy i Romana Piechy za odnowienie Krzyża Misyjnego.
 11. Intencje parafialne są wywieszone w gablocie oraz dostępne na naszej stronie internetowej.
 12. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość okazywaną naszej parafii, zarówno tę duchową jak i materialną. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wspierają rodzinę syryjską z Aleppo.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

14. Obchodzącym w rozpoczynającym się tygodniu imieniny i urodziny, oraz wszelkie ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.