Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 r.

 1. We wtorek, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła .Tego dnia będzie okazja do złożenia życzeń ks. Pawłowi z okazji imienin.
 2. W środę, ostatni dzień miesiąca, wspominamy naszego założyciela, św. Jana Bosko. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy salezjanów współpracowników na wspólny różaniec.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek i sobotę nabożeństwo od godz. 17.00. Do chorych udamy się od godz. 8.30.
 4. Za tydzień I niedziela miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej.
 5. W miesiącu lipcu Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach zostanie odprawiona 3 lipca o godz. 7.30.
 6. Przypominamy, że została zniesiona dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
 7. Uroczystość beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w niedzielę 12 września br. o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie. W związku z trwającą pandemią, ze względów bezpieczeństwa, liczba osób bezpośrednio uczestniczących w beatyfikacji będzie bardzo ograniczona. Bezpośredni udział zapewniony zostanie wyłącznie tym, którzy otrzymają karty wstępu.
 8. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o zgłaszanie się na wyjazd formacyjny do Czerwińska nad Wisłą na CAMPO BOSCO w dniach 19-22 sierpnia.
 9. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”.
  10. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”.
 10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.
 11. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i opieki naszej Matki Maryi Wspomożycielki.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Radosław Jarząb, kawaler z parafii Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej, i Paulina Wioletta Należyta, panna z parafii tutejszej — zapowiedź II.