I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

  1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Rozkład nabożeństw w naszym kościele: DROGA KRZYŻOWA – w piątki o 17.30 dla dzieci i dorosłych, o 20.00 dla młodzieży i osób pracujących. GORZKIE ŻALE – w niedzielę po sumie. Również w każdy piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej do godz. 20.00.
  2. Dziś niedzielą ewangelizacyjną rozpoczynamy w naszej parafii „Rekolekcje Ewangelizacyjne”. Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 19.00. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 21 do 24 marca.
  4. W środę, 24 lutego, na wieczornej Mszy św. oddamy hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych.
  5. Za tydzień niedziela misyjna, Ad Gentes, tradycyjnie przeżywana jako dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Tego dnia ofiara do puszek jest przeznaczona na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.
  6. W tym tygodniu swoje spotkania będzie miała młodzież przygotowująca się do bierzmowania. W piątek, 26 lutego, grupa I i II o godz. 19.00, w sobotę, 27 lutego, grupa III o godz. 19.00.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, za remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”.
  8. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.