XXVI Niedziela Zwykła – 30 września  2018 r.

XXVI Niedziela Zwykła – 30 września 2018 r.

1. Jutro rozpoczyna się miesiąc październik – Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele będą odprawiane dla dzieci, młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie!

2. Za tydzień I niedziela miesiąca, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej. Adoracja potrwa do godz. 20.00 i zostanie zakończona Apelem i salezjańskim słówkiem na dobranoc.

3. W tym tygodniu przypada I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W środę zapraszamy Żywą Różę na godz. 17.00. W I czwartek będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Nabożeństwo w piątek od godz. 17.00. Do chorych udamy się od godz. 8.30.

4. 2 października, I wtorek miesiąca modlimy się na wieczornej Mszy św. za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar składanych do skarbony przy figurze św. Michała Archanioła.

5. W miesiącu październiku Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach zostanie odprawiona 4 października o godz. 7.30.

6. Za tydzień we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie różańców, dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Z tej okazji zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową na godz. 15.00. Modlitwę rozpoczniemy przy naszym krzyżu misyjnym. W tym dniu nie będzie nabożeństwa przed wieczorną Mszą św.

7. Osoby przygotowujące się do bierzmowania prosimy o dostarczenie deklaracji zgłoszeniowych i zapraszamy wszystkich 6 października w sobotę na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.

8. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły w ostatnim czasie ofiarę na remont naszej świątyni. Bóg zapłać!

9. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”. Minasrabia mieszka w Aleppo z żoną Berjouhi Manpourian.

10. Zapraszamy na „wyprzedaż garażową” po Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00.

11. Z powodu absencji kapłanów nie będzie Mszy św. w Runowie 14 października.

12. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

13. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.

14. Zapowiedzi: Robert Władysław Wojtala kawaler z parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie i Karina Macierzyńska panna z parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie zapowiedź II.