XXIII Niedziela Zwykła – 10 września 2017 r.

XXIII Niedziela Zwykła – 10 września 2017 r.

1. Dziś przeżywamy dożynki parafialne, jest to okazja do wyrażenia naszej wdzięczności Panu Bogu i ludziom, za dar codziennego chleba. Bardzo serdecznie za przygotowanie wieńców, koszy oraz chleba dożynkowego. Podziękowania składam na ręce Gospodarzy tegorocznych dożynek.

2. We czwartek przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – zapraszamy na Msze św. o godz. 7.30 i 18.00.

3. Za tydzień na Mszy św. godz.. 10.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych – dzieciom klas I. Bardzo serdecznie zapraszamy!

4. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły ofiarę na remont kościoła czy to osobiście czy przelewem na nasze konto bankowe. Bóg zapłać!

5. Przypominam, że wspieramy jedną rodzinę syryjską w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”. Minas rabia ma 54 lata i mieszka w Aleppo z żoną Berjouhi Manpourian, która ma 49 lat.

6. Dziś ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na dalsze prace remontowe naszej świątyni, taca natomiast przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

7. Zapraszamy na próbę scholi w piątki na godz. 19.00. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 11.00, kandydatów zapraszamy w sobotę na godz. 10.00. Grupa modlitewna Odnowy w Duchu Św. zaprasza na spotkania wszystkich chętnych w środę na godz. 19.00. W każdy wtorek o godz. 18.00 spotkanie grupa AA.

8. W sobotę na godzinę 9.00 zapraszamy chętne osoby do pomocy przy pracach wokół kościoła i w kościele.

9. Ośrodek zdrowia w Głoskowie zaprasza na szczepienia przeciw grypie.

10. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone w gablocie oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.