XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W listopadzie będziemy polecać zmarłych w wypominkach. Różaniec każdego dnia o godz. 17.30. Gdyby ktoś zauważył nieprawidłowość w zapisie osób polecanych, prosimy o kontakt w kancelarii.
 2. Dzisiaj o godz. 17 zapraszamy do naszego kościoła na uroczysty koncert z okazji 105 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wystąpią dzieci i młodzież Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. im. Grażyny Bacewicz z Warszawy. Po koncercie będzie można złożyć ofiarę do puszki na rozwój szkoły i wsparcie kształcących się tam dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dzisiaj również przypada pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację po Mszy św. wieczornej.
 4. Zakończył się konkurs różańcowy. Dziękujemy za wszystkie przyniesione prace.
  W sumie wykonanych zostało 48 różańców przy użyciu najróżniejszych materiałów. Komisja konkursowa miała naprawdę niełatwe zadanie, by wyłonić zwycięzców. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się za tydzień w niedzielę 12 listopada. Wszystkich uczestników zapraszamy do oratorium po mszy św. o godz. 10:00.
 5. W najbliższą środę 8 listopada o godz. 19 zapraszamy na zbiórkę ministrantów i kandydatów. Spotykamy się w kościele. Zapraszamy również wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, a jeszcze się nie zapisali.
 6. Osoby zapisane na zajęcia szachowe zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w piątek, 10 listopada o godz. 17:00 w oratorium.
 7. W sobotę, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. o 7.30, 10.00 i 18.00.
 8. Trwają zapisy na nowe zajęcia w oratorium z „Ciekawej matematyki”. Kurs przeznaczony jest dla dzieci z klas 6-7. Zapisy w kancelarii. Osoby zapisane ostaną poinformowane w najbliższą niedzielę o terminie spotkań.
 9. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.
 10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w najbliższy piątek 10 listopada o godz. 19 – grupa IV. W niedzielę 12 listopada o godz. 16 w oratorium grupa ks. proboszcza.
 11. W kolejną niedzielę 12 listopada o godz. 19.30 zapraszamy do naszego oratorium na Wieczór Pieśni Patriotycznej. Wieczór organizuje nasza młodzież zrzeszona w grupie harcerzy i zuchenek.
 12. Dziękujemy za pomoc w organizowaniu Balu Wszystkich Świętych, wszystkim przybyły dziękujemy za obecność i za piękne stroje. Fotorelację można zobaczyć na naszej stronie parafialnej. Było fantastycznie!
 13. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość okazywaną naszej parafii, zarówno tę duchową jak i materialną. Bóg zapłać za ofiary składane na wirtualną tacę. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wspierają rodzinę syryjską z Aleppo.
 14. Ksiądz proboszcz serdecznie pozdrawia wszystkich z Paryża gdzie przebywa w związku z dzisiejszą transmisją Mszy św. o godz. 13 w TVP Polonia.
 15. W zakrystii dysponujemy kilkoma zaproszeniami na Mszę św. i koncert do Świątyni Opatrzności Bożej na 11 listopada.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 17. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Gizela Karolak, Jan Rosłon, Waldemar Kępiński. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.
 18. Obchodzącym w rozpoczynającym się tygodniu imieniny i urodziny, oraz wszelkie ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.