XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

 1. Z okazji imienin pragniemy złożyć serdeczne życzenia ks. Jakubowi, życząc obfitości łask Bożych w posłudze kapłańskiej oraz opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, dziękując jednocześnie za wieloletnią posługę w naszej parafii.
 2. Dziś z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców, odbędzie się poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej.
 3. W Kościele w Polsce obchodzimy dziś dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w naszej Ojczyźnie i krajach Europy. Za tydzień będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel.
 4. W sobotę ostatni dzień miesiąca, wspominamy naszego założyciela Św. Jana Bosko, polecając Jego wstawiennictwu całą naszą parafię.
 5. Za tydzień I niedziela miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej.
 6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o zgłaszanie się na wyjazd formacyjny do Czerwińska nad Wisłą na CAMPO BOSCO w dniach 19–22 sierpnia.
 7. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”.
 8. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”.
 9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.
 10. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i opieki naszej Matki Maryi Wspomożycielki.
 11. Zapowiedzi przedślubne: Zbigniew Wicki, kawaler z parafii tutejszej, i Helena Zaworska, panna z parafii w Szymbarku – zapowiedź II.