V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

 1. Dziś I niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej.
 2. W czwartek, 11 lutego, wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, XXIX Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 7.30, 10.30 i 18.00. Na Mszy Św. o godz. 10.30 i 18.00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
 3. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, zapraszamy Żywą Różę na godz. 15.00.
 4. Gmina Piaseczno zaprasza do klubu seniora, który rozpoczął działalność przy naszym Oratorium. Chętne osoby, które aktywnie chciałyby spędzić czas, serdecznie zapraszamy.
 5. W przyszłym tygodniu swoje spotkania będzie miała młodzież przygotowująca się do bierzmowania. W piątek, 19 lutego grupa I i II, o godz. 19.00, w sobotę, 20 lutego grupa III, o godz. 19.00.
 6. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, za remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”.
 7. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”.
 8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.
 10. Mamy możliwość przekazania 1% na cele dobroczynne. Zechciejmy wspomóc naszą chorą parafiankę, Madzię Samoraj. Informacje potrzebne do przekazania 1% znajdują się na ulotce i na naszej stronie internetowej.
 11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Henryk Kapciak. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.