Ogłoszenia duszpasterskie Wszystkich Świętych – 1 listopada 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie Wszystkich Świętych – 1 listopada 2020 r.

 1. Pragniemy wyrazić słowa podziękowania wszystkim, którzy w czasie choroby wspierali nas modlitwą, życzliwością i solidarnością. Bóg zapłać!
 2. W tym roku za zgodą Stolicy Apostolskiej odpust zupełny za zmarłych można uzyskać przez cały miesiąc listopad. Można go uzyskać pod zwykłymi warunkami oraz za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 3. Dziś zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Św.
 4. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. 7.30, 10.30 i 18.00.
 5. W I wtorek miesiąca modlić się będziemy na wieczornej Mszy Św. w intencji dusz czyśćcowych z ofiar składanych przy figurze Św. Michała Archanioła.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy w intencji nowych powołań. Na godz. 20.00 zapraszamy mężczyzn na adorację Najświętszego Sakramentu. W piątek i sobotę nabożeństwo od godz. 17.00, okazja do spowiedzi. Z powodu epidemii w tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.
 7. Msza Św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach w listopadzie zostanie odprawiona 6 listopada o godz. 7.30.
 8. Przez cały miesiąc listopad modlimy się na różańcu za naszych zmarłych o godz. 17.30. Przyjmujemy na wypominki, można je przesłać także drogą mailową.
 9. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w kościele oraz korzystaniu z dezynfekcji rąk. Dla większego bezpieczeństwa nasz kościół codziennie jest ozonowany.
 10. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”.
 11. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”.
 12. Dziękuję za wykonane prace przy grabieniu liści i koszeniu trawy.
 13. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 14. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.