Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 7 czerwca 2020 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 7 czerwca 2020 r.

 1. W związku z faktem, że miałem kontakt z osobą zarażoną koronawirusem, odbywam kwarantannę wraz z ks. Bartłomiejem i przejdziemy test na obecność COVID 19. Kwarantannę odbywamy w naszym Oratorium. Wszelkie sprawy można załatwiać u ks. Jakuba lub telefonicznie (tel. 22 245 66 50). Kościół będzie funkcjonować normalnie. W piątek kościół został zdezynfekowany. Chcemy również zakupić urządzenie do codziennego ozonowania kościoła (koszt ok. 10 tys.).
 2. Ze względu na kwarantannę wszystkie zajęcia w Oratorium zostały odwołane!
 3. Dziś I niedziela miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej. Za tydzień w II niedzielę miesiąca zapraszamy Żywą Różę na spotkanie na godz. 15.00.
 4. Został zniesiony limit osób w kościele, jak również została odwołana dyspensa od niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach Świętych i nabożeństwach.
 5. Trwajmy wytrwale na modlitwie o ustanie epidemii i umocnienie naszej wiary. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową w tej intencji każdego dnia o godz. 20.30.
 6. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze konto bankowe, na remont naszego kościoła czy też na „wirtualną tacę”. Bóg zapłać!
 7. Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się 20 czerwca o godz. 11.00 – próba we wtorek o godz. 19.00.
 8. I Komunia Święta odbędzie się 21 czerwca o godz. 13.30 – próba w środę o godz. 19.00.
 9. Bierzmowanie – 27 czerwca o godz. 11.00, zgłoszenia telefoniczne przyjmuje ksiądz proboszcz(kto jeszcze tego nie uczynił). Spotkanie formacyjne w piątek o godz. 19.00.
 10. W tym roku procesja Bożego Ciała odbędzie się wokół kościoła. I ołtarz przy pomniku św. Jana Pawła II, II ołtarz przy figurze św. Józefa, III ołtarz przy kapliczce Matki Bożej Różańcowej, IV ołtarz przy krzyżu misyjnym. Prosimy o kwiaty, płatki kwiatów do ułożenia dywanów kwiatowych dla Pana Jezusa. Chętnych do pomocy zapraszamy 10 czerwca po wieczornej Mszy Św.
 11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.
 12. Zapowiedzi: Piotr Tadeusz Komosa, kawaler z parafii bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie, i Marta Jakubowska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.