XXV Niedziela Zwykła – 23 września  2018 r.

XXV Niedziela Zwykła – 23 września 2018 r.

1. Z okazji XXXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę pragniemy modlić się za rodziny naszej parafii oraz będziemy je zawierzali Matce Bożej Wspomożenia Wiernych.

2. Jutro, tak jak każdego 24 dnia miesiąca oddamy hołd Matce Bożej Wspomożenia Wiernych.

3. W sobotę, 29 września przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wieczorna Msza św. za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Matki Bożej Dobrej Śmierci, z możliwością uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

4. Spotkanie dla Salezjanów Współpracowników z racji comiesięcznego wspomnienia św. Jana Bosko w piątek, po wieczornej Mszy św.

5. Osoby przygotowujące się do bierzmowania prosimy o dostarczenie do przyszłej niedzieli deklaracji zgłoszeniowych. I zapraszamy wszystkich 6 października w sobotę na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.

6. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły w ostatnim czasie ofiarę na remont naszej świątyni. Dziś ofiary zbierane do puszki przeznaczone będą na ten cel. Bóg zapłać!

7. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”. Minasrabia mieszka w Aleppo z żoną Berjouhi Manpourian.

8. Dziś rusza „wyprzedaż garażowa”, zapraszamy do nabywania ofiarowanych rzeczy! Dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne. Dziękuję wszystkim za włączenie się w tą akcje. Zapraszamy także za tydzień.

9. Jest już księga intencji na 2019 r. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok.

10. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.

12. Zapowiedzi: Robert Władysław Wojtala kawaler z parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie i Karina Macierzyńska panna z parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie zapowiedź I.