XXIV Niedziela Zwykła – 16 września  2018 r.

XXIV Niedziela Zwykła – 16 września 2018 r.

1. Po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii Św. na spotkanie.

2. Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy uczniów klas VII ,VIII i gimnazjum wraz z rodzicami na spotkanie w sprawie bierzmowania.

3. We wtorek, 18 września będziemy obchodzić Święto św. Stanisława Kostki, na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy za dzieci i młodzież naszej parafii.

4. W dniach 22 – 23 września odbędzie się na Jasnej Górze XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. W najbliższą niedzielę będziemy modlić się za rodziny naszej parafii oraz będziemy je zawierzali Matce Bożej Wspomożenia Wiernych.

5. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły w ostatnim czasie ofiarę na remont naszej świątyni. Za tydzień ofiary zbierane do puszki przeznaczone będą na ten cel.

6. Dziękuję za wspieranie rodziny syryjskiej, w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”. Minasrabia mieszka w Aleppo z żoną Berjouhi Manpourian.

7. Ogłaszamy „wyprzedaż garażową”, możemy przynosić rzeczy, które nadają się jeszcze do użytku a nam są niepotrzebne, a ktoś inny może jeszcze wykorzystać. A od 23 września w naszym Oratorium będzie można, te rzeczy nabywać. Dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne. Mogą to być bardzo różne rzeczy. Zapraszamy do włączenia się w akcję!

8. Jest już księga intencji na 2019 r. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok.

9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.