XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2017 r.

XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2017 r.

1. Na czas remontu Msze św., w tygodniu będą odprawiane w naszym Oratorium, natomiast w niedzielę dodatkowo będziemy korzystali z namiotu. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak licznie i tak ochoczo pomagali w przenoszeniu ławek i pozostałych rzeczy z kościoła. W przyszłym tygodniu ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na prace remontowe naszej świątyni. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które złożyły ofiarę na remont kościoła czy to osobiście czy przelewem na nasze konto. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek nabożeństwo o godz. 17.00. Do chorych udamy się od godz. 8.30.

3. Przypominam, że wspieramy jedną rodzinę syryjską w programie Caritas „Rodzina Rodzinie”. Minas rabia ma 54 lata i mieszka w Aleppo z żoną Berjouhi Manpourian, która ma 49 lat.

4. W miesiącu lipcu Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach zostanie odprawiona w piątek 4 lipca o godz. 7.30.

5. Czas wakacji to także czas pielgrzymowania do sanktuariów maryjnych. Zachęcamy do naszej salezjańskiej pielgrzymki z Suwałk do Ostrej Bramy, zachęcamy także do pielgrzymowania do naszego narodowego sanktuarium na Jasnej Górze.

6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone w gablocie oraz są dostępne na naszej stronie internetowej.

7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i opieki naszej Matki Maryi Wspomożycielki.