W
czerwcu zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego
Serca Pana Jezusa
na godz. 17.30.
We
wtorek przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy, również w naszych
modlitwach, o drogich Ojcach, aby Pan Bóg im błogosławił i
prowadził.
We
wtorek zapraszamy wszystkich kandydatów
i ministrantów
na ostatnią zbiórkę przed wakacjami. Spotykamy się na Mszy św.
o godz. 18. Później dalsza część spotkania.
W
środę, 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana
Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.30 i 18.
Zapraszamy
na Mszę
św. na zakończenie roku szkolnegow
czwartek o godz. 18.
Podziękujemy Panu Bogu za miniony rok szkolny.
Zapraszamy
na wspólne
bieganie.
Spotykamy się w najbliższy czwartek, wyjątkowo o godz. 20.00
przed kościołem.
W
najbliższy piątek
26 czerwcawyjeżdżamy
na pielgrzymkę do Toskanii.
Pakowanie autokaru zaczynamy o godz. 17. O godz. 18. Msza św. i
wyjazd. Bardzo prosimy o punktualność.
Spotkanie
grupy do Bierzmowania
Marty i Roberta odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godz. 17.
Za
tydzień w niedzielę na godz. 16 zapraszamy do oratorium na ognisko
na zakończenie roku.
Za
tydzień w niedzielę, ostatnią w miesiącu po Mszy św. wieczornej
zapraszamy na Męski
Różaniec.
Zapraszamy do udziału w
Pielgrzymce
Rowerowej na Jasną Górę
i dla chętnych do Łagiewnik w dniach od 7 do 13 lipca. Zapisy w
zakrystii. Program dostępny na tablicy ogłoszeń. Spotkanie
organizacyjne odbędzie się w Piasecznie w parafii św. Anny w
sobotę 27 czerwca o godz. 16.30.
Serdecznie
zapraszamy do udziału w XXXVI Międzynarodowej
Pielgrzymce Suwałki-Wilno.
Informacje na stronie: www.suwalki-wilno.salezjanie.pl.
Oratorium
i Przystań Parkowa zapraszają dzieci na letnie półkolonie
w dniach 3–7
sierpnia.
Prosimy aby do końca tygodnia przynieść do zakrystii wypełnione
karty. Jest to to konieczne ze względów organizacyjnych.
Zakończyła
się pielgrzymka na Bałkany. Bardzo się cieszymy, ze wszystko się
udało. Wszystkim uczestnikom dziękujemy
za
wspólne pielgrzymowanie i miłą atmosferę.
W
sobotę w naszej parafii 34 osoby przyjęły Sakrament
Bierzmowania.
Serdecznie gratulujemy. Dziękujemy rodzicom, młodzieży, wszystkim
zaangażowanym za trud przygotowania. Dziękujemy ks. Ryszardowi za
przygotowanie i koordynację całości.
W
naszym poszukiwaniu Boga potrzebujemy często pomocy różnych
świadków i nauczycieli. Współczesna cywilizacja i trudy
egzystencji wymagają nieustannego rozwoju poszczególnych sfer
życia, także wiary. Jedną z form pomocy oferują studia
i kursy prowadzone przez Akademię Katolicką
w Warszawie, na które serdecznie zapraszamy. Nie zawsze oznacza to
rozpoczęcie pełnych studiów. Niekiedy wystarczy jedno spotkanie
czy inspirujący wykład, aby znaleźć coś, co pomaga nam się
rozwijać i prowadzi nas ku Temu, który jest prawdziwym źródłem
życia — ku Chrystusowi. Zapraszamy więc do odkrywania piękna
wiary poprzez studia, kursy i spotkania, które mogą stać się
ważną przestrzenią osobistego rozwoju, a także przygotują nas
do lepszej posługi wobec własnej rodziny, parafii czy lokalnego
środowiska. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej można uzyskać
na stronie internetowej uczelni akademiakatolicka.pl”.
Bardzo
serdecznie dziękujemy
za ofiary składane na tacę, jak również za wpłaty na nasze
konto bankowe.
Dziękujemy
za wspieranie rodziny syryjskiej w Aleppo.
Intencje
mszalne
na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy oraz są dostępne
na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy
do kupowania i czytania prasy
katolickiej.
Wszystkim
składamy szczere życzenia
błogosławionego tygodnia.