Remont Kościoła

Zaproszenie do złożenia oferty na opracowanie Projektu termomodernizacji Kościoła Parafialnego w Głoskowie przy ul. Millenium 13 dla projektu pn.: „Termomodernizacja budynku Towarzystwa Salezjańskiego Dom Zakonny w miejscowości Głosków na terenie Gminy Piaseczno” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Zakończenie  realizacji  przedmiotu  Umowy do dnia 23 stycznia 2017 r. Podpisaną ofertę … Czytaj dalejRemont Kościoła

III Niedziela Wielkiego Postu – 28 luty 2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1. W sobotę zakończyły się Misje Parafialne. Dziękujmy Bogu za ten czas szczególnej łaski jakim zostaliśmy obdarowani. Mama nadzieję, że nasza wiara została umocniona, a w nasze serca została wlana radość z bycia chrześcijaninem. Dzielmy się tą Wiarą, Nadzieją i Miłością z drugim człowiekiem. Kto nie zabrał pamiątki z Misji Świętych może to … Czytaj dalejIII Niedziela Wielkiego Postu – 28 luty 2016r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 14 luty 2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Wielkiego Postu – 14 luty 2016r. 1. Drodzy za tydzień, 21 lutego rozpoczynają się w naszej parafii Misje Święte, które potrwają do soboty 27 lutego. Już dziś planujmy tak sobie czas, aby w tych duchowych ćwiczeniach wziąć udział. Proszę także o modlitwę, ofiarowane cierpienie, dobre uczynki w tej intencji, aby ten … Czytaj dalejI Niedziela Wielkiego Postu – 14 luty 2016r.

Ferie z ks. Bosko zakończone!!!

W czwartek dzień jak dzień, poranna modlitwa z animatorami. W tym dniu słówka nie było, gdyż zrobiliśmy iskierkę przyjaźni, której nauczyli się nasi animatorzy jeżdżąc na kolonie do ks. Marka Dzięgielewskiego w Lutomiersku. Dzisiejszy dzień przebiegał sportowo – zabawowy. Udaliśmy się na halę sportową do pobliskiej szkoły podstawowej. Spędziliśmy tam 2 godziny. Na początku wszystkie grupy rywalizowały ze sobą … Czytaj dalejFerie z ks. Bosko zakończone!!!

Ferie w Zawoi!!!

Wraz z dużą grupą dzieci, młodzieży i rodziców z Mińska Mazowieckiego mieliśmy okazję spędzić pierwszy tydzień ferii na obozie narciarskim w Zawoi. Organizatorem wyjazdu był ks. Ryszard Woźniak, Dyrektor szkół salezjańskich w Mińsku Mazowieckim. Pod opieką ks. Jakuba Fluksa w liczbie dziesięciorga osób dołączyliśmy do tej grupy. Czas jaki mogliśmy wspólnie przeżyć, był bardzo intensywny. Przed południem jak i … Czytaj dalejFerie w Zawoi!!!

Adoracja!!!

W I niedzielę miesiąca tradycyjnie odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Stworzyła się piękna wspólnota modlitewna z pięknym śpiewem. Czas modlitwy jak uczył nas św. Jan Paweł II “to czas wzrastania dla człowieka”. Kolejna adoracja za miesiąc 6 marca. Już dziś serdecznie zapraszamy!!!

V Niedziela Zwykła – 7 luty 2016r.

  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła – 7 luty 2016r. 1. W piątek zakończyły się ferie dla dzieci przy naszym Oratorium. W feriach wzięło udział 50 dzieci. Pragnę bardzo serdecznie podziękować ks. Bartłomiejowi i Animatorom za przeprowadzenie zimowiska z ks. Bosko! 2. Dziś I niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Tradycyjnie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po … Czytaj dalejV Niedziela Zwykła – 7 luty 2016r.

Poranna modlitwa

Poranną modlitwę poprowadziła animatorka Ania, słówko po raz kolejny wygłosił KS. Bogdan. O godzinie 11 pojechaliśmy autobusem do kina w Jankach, było tam bardzo dużo osób ale daliśmy radę, byliśmy na filmie “Alwin i Wiewiórki- Wielka wyprawa”. Seans zakończył się o 13.45 i zwartą grupą natarliśmy na Mc’donalda. Po powrocie nasi animatorzy zorganizowali nam zabawy. … Czytaj dalejPoranna modlitwa